هومیت

هومیت نام مجموعه ای آشنا در گروه برندهای سرو و پذیرایی می باشد.

HOMATE  با هدف تولید و تامین  ظروف چینی و اوپال در سراسر ایران  فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف اصلی از تاسیس مجموعه هومیت، ارتباط مستقیم با مشتریان، دریافت پیشنهادات و نظرات آنها و تلاش در جهت برآورده سازی نیاز مشتریان می باشد. هدف هومیت ارائه کالایی زیبا و با کیفیت است. در این خصوص با کمک طراحان برجسته ایرانی  موفق بوده است. او توانسته است انواع ظروف (اوپال،چینی،بن چاینا ) را  با طرح های مدرن  و نقش های سنتی در هم آمیزد و جدید ترین ظروف را به بازار عرضه کند. هدف ما ماندگاری پذیرایی میزبان در ذهن مهمانان است.

شرکت هومیت  پیشگام در ارائه ی محصولات با خدمات متفاوت به مشتریان بوده است. رویکرد ما به دنبال گسترش و ارائه ی  این خدمات به ارگان ها و سازمان ها دولتی و خصوصی در سراسر کشور از جمله: شرکت های تعاونی ها مصرف، دانشگا ها،تالارها و تشریفات و … می باشد.

با این هدف فروشگاه اینترنتی هومیت را راه‌اندازی کردیم تا باعرضه محصولات چینی خانگی، اوپال، چینی استخوانی (بن چاینا) متنوع، شکیل، زیبا و باکیفیت، منزل یا محیط کار هر ایرانی که در هر نقطه از این سرزمین زندگی می‌کند را زیباتر و جذاب‌تر نماییم.

در حال حاضر سبد کاملی از اقلام مورد نیاز جهیــــــزیه در سایت فروشگاهی هومیت عرضه می گردد.

امید است با همراهی و همدلی شرکتهای خدماتی راه را برای گسترش این خدمات به ملت شریف ایران هموار سازیم.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–30 از 159 نتیجه