لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه

سرویس پارچه ای آشپزخانه چیست؟ | هومیت

لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه در هومیت

حوله آشپزخانه جزء ضروری هر آشپزخانه ای است و معمولاً عمر طولانی تری نسبت به حوله های معمولی دارد. چنین حوله هایی برای جذب رطوبت ساخته شده و برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند. آنها را می توان از مواد مختلفی از جمله پنبه و کتان تهیه کرد و معمولاً در اطراف لبه ها دوخت ضخیم دارند. حوله های آشپزخانه نیز یک راه عالی برای رنگ دادن به دکوراسیون آشپزخانه شما هستند و همچنین می توانند شیک به نظر برسند و به هر مجموعه ای زیبایی ببخشند. در ادامه از فروشگاه هومیت به بررسی لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه خواهیم پرداخت. شما همچنین میتوانید رای استعلام قیمت سرویس چینی 27 پارچه با هومیت تماس بگیرید.

لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه | هومیت
لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه

سرویس پارچه ای آشپزخانه چیست؟

سرویس پارچه ای آشپزخانه به سادگی هر حوله ای است که برای کارهایی که عمدتاً در آشپزخانه انجام می شود مورد استفاده قرار می گیرد. این سرویس دوام بیشتری نسبت به حوله های دیگر دارند و برای جذب ساخته شده اند. حوله های آشپزخانه نیز حوله را در طول زمان با دوخت های ضخیم در اطراف لبه ها برای استحکام حفظ می کنند. حوله های آشپزخانه علاوه بر زیبایی و برجستگی دکوراسیون آشپزخانه کاربردی نیز هستند و یکی از کاربردی ترین وسایلی هستند که می توانید در آشپزخانه خود داشته باشید. این موارد در انتخاب لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه بسیار مورد اهمیت واقع می شود.
امروزه انواع مختلفی از حوله های آشپزخانه در رنگ ها, طرح ها, مواد, وزن ها و اندازه های مختلف وجود دارد که همگی برای کارهای مختلف اطراف آشپزخانه مناسب هستند. لوازم تمیز حوله آشپزخانه اغلب در دسترس است به طوری که یک حوله تازه همیشه آماده است و منتظر می ماند تا از کثیفی بعدی جلوگیری کند. همچنین ایده خوبی می باشد که چندین حوله آشپزخانه را در انبار نگه دارید تا مطمئن شوید که همیشه یک حوله تمیز و تازه آماده برای تمیز کردن, شستن ظروف یا پخت و پز دارید. دانستن لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه به شما کمک می کند تا بهترین و مورد استفاده ترین سرویس پارجه ای را برای آشپزخانه تان خریداری کنید.

برای اطلاع از سرویس آرکوپال 6 نفره و قیمت آن کلیک کنید.

چه موادی برای سرویس پارچه ای آشپزخانه استفاده می شود؟

حوله های آشپزخانه را می توان در مواد مختلفی مانند پارچه کتان, پنبه و پارچه حوله ای پیدا کرد. در ادامه به انواع مواد مورد استفاده در سرویس پارچه ای آشپزخانه خواهیم پرداخت.

1. کتان: حوله های چای سنتی بیشتر از کتان ساخته می شوند. الیاف نرمی که کتانی را تشکیل می‌دهند برای صیقل دادن ظروف ظریف و چینی‌های ظریف بدون برجای گذاشتن پرز یا خطر آسیب عالی هستند. یعنی بعد از استفاده مکرر هیچ خراشی ایجاد نمی کنند, سریع خشک می شوند و بلافاصله جذب می شوند.
2. پارچه حوله ای: پارچه ای ساخته شده از حلقه های زیادی که محکم به هم دوخته شده اند و نسبت فضا به پارچه خوبی برای جذب و حفظ رطوبت دارد. این حوله ها بسیار در لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه با اهمیت می باشند.
3. پنبه: بهترین حوله‌های آشپزخانه از پنبه بافته شده ساخته می‌شوند, زیرا جاذب, نرم هستند و می‌توانند مقادیر زیادی را جذب کنند و صدها چرخه شستشو را بدون از دست دادن قدرت یا دوام تحمل کنند. پنبه نرم نیز با کمی تلاش از ایجاد لکه جلوگیری می کند. حوله های نخی به اندازه کافی نرم هستند اما به اندازه کافی بادوام هستند تا در برابر استفاده مکرر و شستشو مقاومت کنند.

لیست سرویس آشپزخانه | هومیت
لیست سرویس آشپزخانه

لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه

لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه یکی از مهمترین ویژگی های هر خانه است. این سرویس شامل انواع مختلفی از پارچه های آشپزخانه مانند دستمال, سفره, رومیزی, ست پارچه و… است که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

1. دستمال آشپزخانه

دستمال آشپزخانه یک پارچه جامد است که برای پاک کردن دست ها, صفحات وسایل آشپزخانه و حتی تمیز کردن غذاها استفاده می شود. این پارچه ها معمولاً از جنس پنبه, لینن و یا مخلوطی از این دو بافته می شوند.

2. سفره آشپزخانه

سفره آشپزخانه یک پارچه بزرگ است که برای پوشاندن رومیز غذا و سرو کردن غذا به کار می رود. این پارچه ها معمولاً از جنس پنبه, لینن و یا پلی استر بافته می شوند.

3. رومیزی آشپزخانه

رومیزی آشپزخانه یک پارچه کوچک است که برای قرار دادن ظروف, لیوان ها و دیگر وسایل سرو کننده به کار می رود. این پارچه ها معمولاً از جنس پنبه, لینن و یا پلی استر بافته می شوند.

4. ست پارچه آشپزخانه

ست پارچه آشپزخانه شامل چندین پارچه مختلف است که برای استفاده در آشپزخانه به کار می رود. این ست ها معمولاً شامل دستمال, سفره, رومیزی و دیگر پارچه های آشپزخانه هستند. این عامل بسیار در لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه مورد اهمیت است.

5. پارچه تمیز کننده

پارچه تمیز کننده یک پارچه خاص است که برای تمیز کردن وسایل آشپزخانه مانند سینک, گاز و فر به کار می رود. این پارچه ها معمولاً از جنس میکروفایبر بافته می شوند.

6. پارچه برفکی

پارچه برفکی یک پارچه جامد و ضخیم است که برای پوشاندن دستگاه های الکترونیکی مانند یخچال, مایکروویو و تلویزیون به کار می رود. این پارچه ها معمولاً از جنس پلی استر بافته می شوند.

7. پارچه آشپزخانه ضد آب

پارچه آشپزخانه ضد آب یک پارچه خاص است که برای پوشاندن سطوح آشپزخانه و جلوگیری از نفوذ آب به زیر آن به کار می رود. این پارچه ها معمولاً از جنس پلی استر بافته می شوند.

8. پارچه تمیز کننده چشمی

پارچه تمیز کننده چشمی یک پارچه خاص است که برای تمیز کردن عینک, لنز دوربین و دیگر وسایل شیشه ای به کار می رود. این پارچه ها معمولاً از جنس میکروفایبر بافته می شوند. پارچه های تمیز کننده یکی از انواع پارچه هایی است که در لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایا سرویس پارچه ای آشپزخانه چیست؟ | هومیت
مزایا سرویس پارچه ای آشپزخانه چیست؟

مزایا سرویس پارچه ای آشپزخانه چیست؟

حوله های آشپزخانه از بسیاری جهات قهرمانان گمنام هر آشپزخانه ای هستند. حوله های آشپزخانه به قدری همه کاره هستند که می توان از آنها برای تمیز کردن آشفتگی ها, پاک کردن مواد ریخته شده یا نگه داشتن ظروف داغ استفاده کرد. حوله های آشپزخانه معمولا از یکی از سه ماده ساخته می شوند که هر کدام مزیت منحصر به فرد خود را دارند. تریکو جاذب ترین در بین این سه است, با حلقه های زیادی که محکم به هم دوخته شده اند تا رطوبت را حفظ کنند. از طرف دیگر, حوله های کتان را می توان برای کارهای ظریف تر استفاده کرد و برای جلا دادن سریع ظروف بدون رگه عالی هستند. در نهایت, پنبه احتمالاً بیشتر برای حوله های آشپزخانه استفاده می شود زیرا هم جاذب و هم نرم است. این مزایا بسیار در انتخاب لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه با اهمیت است.
یک حوله آشپزخانه خوب همچنین باید بتواند در بسیاری از چرخه های شستشو بدون از دست دادن استحکام یا دوام مقاومت کند. و فراتر از قابلیت استفاده, حوله های آشپزخانه باید به طور ایده آل رنگ یا لهجه را به هر آشپزخانه ای اضافه کنند.

جمع بندی

در این مقاله از فروشگاه هومیت به بررسی لیست سرویس پارچه ای آشپزخانه پرداختیم. همچنین در این مقاله چیستی این سرویس, انواع مواد مورد استفاده در آن, مزایا و انواع این سرویس پرداختیم. شایان ذکر است, شما کاربر عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت سرویس چینی 18 نفره بن چاینا با مشاوران فروشگاه هومیت تماس حاصل فرمایید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید!
[Total: 0 Average: 0]
nexus
درباره ما
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *